Meniu
Prekių krepšelis

Respiratoriai

Modelis: KVAW001
 Polipropileninis sulankstomas respiratorius FFP2 be vožtuvo bei aukščiausios kokybės filtruojančiu (vidiniu) sluoksniu užtikrina maksimalų efektyvumą dirbant. Su elastiniais dirželiais už ausų. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina itin mažą pasipriešinimą kvėpuojant, todėl patogu dirbti..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KVAX110VP1RD
Respiratorius su spaustuku nosies srityje ir reguliuojamais guminiais raišteliais. Apsauga nuo netoksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių). Apsaugos klasė: FFP1. Maksimalus aplinkos dulkėtumas: 4 x DLK (didžiausia leistina koncentracija pagal higienos normą).  Supakuota: pakuot..
1.10€
Be PVM:0.91€
Respiratorius su vožtuvu X200V FFP2 RD
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KVAX200VP2RD
Respiratorius su spaustuku nosies srityje ir reguliuojamais guminiais raišteliais. Apsauga nuo vidutiniškai toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių). Apsaugos klasė: FFP2. Maksimalus aplinkos dulkėtumas: 10 x DLK (didžiausia leistina koncentracija pagal higienos normą). Supakuota: ..
2.50€
Be PVM:2.07€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KVAX310SP3RD
Respiratorius su spaustuku nosies srityje ir reguliuojamais guminiais raišteliais. Apsauga nuo labai toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių). Apsaugos klasė: FFP3. Maksimalus aplinkos dulkėtumas: 30 x DLK (didžiausia leistina koncentracija pagal higienos normą). Supakuota: pakuotė..
3.50€
Be PVM:2.90€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)