Meniu
Prekių krepšelis

Puskaukės

Puskaukė 756 su 2 filtrais P3 Puskaukė 756 su 2 filtrais P3
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Puskaukė su filtrais P3
Puskaukė CLIMAX su dviem filtrais P3 (P3 -  kietų dalelių filtras, apsaugantis nuo toksinių kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių), mažai radioaktyvių dulkių, virusų ir bakterijų). Puskaukė užtikrina aukštą komforto ir apsaugos lygį. Dviejų filtrų sistema ir didelio skersmens iškvėpi..
22.78€
Be PVM:18.83€
Puskaukė 756 su 2 filtrais A1, P3 Puskaukė 756 su 2 filtrais A1, P3
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Puskaukė su filtrais A1, P3
Puskaukė CLIMAX su dviem filtrais A1, P3 (A1 - filtras apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų; P3 -  kietų dalelių filtras, apsaugantis nuo toksinių kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių), mažai radioaktyvių dulkių, virusų ir bakterijų). Puskaukė užtikrina aukštą komforto ir aps..
26.81€
Be PVM:22.16€
Puskaukė 756 su filtrais ABEK1, P3 Puskaukė 756 su filtrais ABEK1, P3
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Puskaukė ABEK1, P3
Puskaukė CLIMAX su dviem filtrais ABEK1, P3 (ABEK1 - universalus dujų filtras II klasės, apsaugantis nuo organinės kilmės rūko (garų), kurių virimo temperatūra >65c, neorganinės kilmės rūko (garų), rūgščių dujų, amoniako; P3 -  kietų dalelių filtras, apsaugantis nuo toksinių kietųjų ir skyst..
30.00€
Be PVM:24.79€
Puskaukė MASK I PLUS Puskaukė MASK I PLUS
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Puskaukė MASK I PLUS
Apsauginė puskaukė MASK I PLUS užtikrina komfortą ir apsaugą. Vienas universalus dydis tinka visoms veido formoms. Antveidinė dalis pagaminta iš minkštos, nealergizuojančios gumos. Reguliuojami elastiniai dirželiai per galvą ir kaklą. Kaukė gali kabėti ant kaklo, kol nėra naudojama. Korpusas naudoja..
12.10€
Be PVM:10.00€
Puskaukė MASK II PLUS Puskaukė MASK II PLUS
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Puskaukė MASK II PLUS
Apsauginė puskaukė MASK II PLUS užtikrina komfortą ir apsaugą. Vienas universalus dydis tinka visoms veido formoms. Antveidinė dalis pagaminta iš minkštos, nealergizuojančios gumos. Reguliuojami elastiniai dirželiai per galvą ir kaklą. Kaukė gali kabėti ant kaklo, kol nėra naudojama. Korpusas naudoj..
13.31€
Be PVM:11.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)