Puskaukės

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Puskaukė 756 su 2 filtrais P3
  Puskaukė CLIMAX su dviem filtrais P3 (P3 -  kietų dalelių filtras, apsaugantis nuo toksinių kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių), mažai radioaktyvių dulkių, virusų ir bakterijų). Puskaukė užtikrina aukštą komforto ir apsaugos lygį. Dviejų filtrų sistema ir didelio skersmens iškvėpi..
  Kaina be PVM: 18.83€ 22.78€
 • Puskaukė 756 su 2 filtrais A1, P3
  Puskaukė CLIMAX su dviem filtrais A1, P3 (A1 - filtras apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų; P3 -  kietų dalelių filtras, apsaugantis nuo toksinių kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių), mažai radioaktyvių dulkių, virusų ir bakterijų). Puskaukė užtikrina aukštą komforto ir aps..
  Kaina be PVM: 22.16€ 26.81€
 • Puskaukė 756 su filtrais ABEK1, P3
  Puskaukė CLIMAX su dviem filtrais ABEK1, P3 (ABEK1 - universalus dujų filtras II klasės, apsaugantis nuo organinės kilmės rūko (garų), kurių virimo temperatūra >65c, neorganinės kilmės rūko (garų), rūgščių dujų, amoniako; P3 -  kietų dalelių filtras, apsaugantis nuo toksinių kietųjų ir skyst..
  Kaina be PVM: 24.79€ 30.00€
 • Puskaukė MASK I PLUS
  Apsauginė puskaukė MASK I PLUS užtikrina komfortą ir apsaugą. Vienas universalus dydis tinka visoms veido formoms. Antveidinė dalis pagaminta iš minkštos, nealergizuojančios gumos. Reguliuojami elastiniai dirželiai per galvą ir kaklą. Kaukė gali kabėti ant kaklo, kol nėra naudojama. Korpusas naudoja..
  Kaina be PVM: 10.00€ 12.10€
 • Puskaukė MASK II PLUS
  Apsauginė puskaukė MASK II PLUS užtikrina komfortą ir apsaugą. Vienas universalus dydis tinka visoms veido formoms. Antveidinė dalis pagaminta iš minkštos, nealergizuojančios gumos. Reguliuojami elastiniai dirželiai per galvą ir kaklą. Kaukė gali kabėti ant kaklo, kol nėra naudojama. Korpusas naudoj..
  Kaina be PVM: 11.00€ 13.31€