Meniu
Prekių krepšelis

Ausų kamštukai

Ausų kamštukai OSZ, 200 vnt.
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KAOSZ
 Apsauginiai vienkartiniai ausų kamštukai. Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos. Sandarus prigludimas ir optimalus patogumas. Vienas dydis tinka daugumai žmonių.  Įkišus į ausį, kamštelis išsiplečia, dėl to jis tvirtai laikosi ir neiškrenta. Tri..
34.00€
Be PVM:28.10€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KABANDBLUE
Apsauginiai daugkartiniai ausų kamštukai su lankeliu. Kamštukai yra pagaminti iš silikono, lankelis - polipropileno. Vienas dydis tinka daugumai žmonių. Triukšmo slopinimo lygis (SNR) 19 dB. Medžiaga: kamštukai iš silikono, lankelis - polipropileno Dydžiai: universalus Standartas: EN ISO 352-2,..
4.00€
Be PVM:3.31€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KAOSZLINE
Apsauginiai vienkartiniai ausų kamštukai su virvele. Pagaminti iš paralono. Sandarus prigludimas ir optimalus patogumas. Vienas dydis tinka daugumai žmonių.  Įkišus į ausį, kamštelis išsiplečia, dėl to jis tvirtai laikosi ir neiškrenta. Triukšmo slopinimo lygis (SNR) 37 dB. Supakuota po 200 vnt..
0.36€
Be PVM:0.30€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: KAULTRAFIT
Apsauginiai daugkartiniai ausų kamštukai su virvele. Kamštukai yra pagaminti iš minkštos gumos, atsparūs drėgmei. Nereikia formuoti, patogiai ir higieniškai įkišami į ausį, nesideformuoja. Gali būti plaunami ir pakartotinai panaudojami.  Vienas dydis tinka daugumai žmonių. Triukšmo slopinimo ly..
3.00€
Be PVM:2.48€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)