Meniu
Prekių krepšelis

Ausų kamštukai

Ausų kamštukai OSZ Ausų kamštukai OSZ
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Kamštukai OSZ
 Apsauginiai vienkartiniai ausų kamštukai. Kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos. Sandarus prigludimas ir optimalus patogumas. Vienas dydis tinka daugumai žmonių.  Įkišus į ausį, kamštelis išsiplečia, dėl to jis tvirtai laikosi ir neiškrenta. Tri..
29.00€
Be PVM:23.97€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Kamštukai BAND BLUE
Apsauginiai daugkartiniai ausų kamštukai su lankeliu. Kamštukai yra pagaminti iš silikono, lankelis - polipropileno. Vienas dydis tinka daugumai žmonių. Triukšmo slopinimo lygis (SNR) 19 dB. Medžiaga: kamštukai iš silikono, lankelis - polipropileno Dydžiai: universalus Standartas: EN ISO 352-2,..
3.00€
Be PVM:2.48€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Kamštukai OSZ LINE
Apsauginiai vienkartiniai ausų kamštukai su virvele. Pagaminti iš paralono. Sandarus prigludimas ir optimalus patogumas. Vienas dydis tinka daugumai žmonių.  Įkišus į ausį, kamštelis išsiplečia, dėl to jis tvirtai laikosi ir neiškrenta. Triukšmo slopinimo lygis (SNR) 37 dB. Supakuota po 200 vnt..
0.37€
Be PVM:0.30€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Kamštukai ULTRAFIT
Apsauginiai daugkartiniai ausų kamštukai su virvele. Kamštukai yra pagaminti iš minkštos gumos, atsparūs drėgmei. Nereikia formuoti, patogiai ir higieniškai įkišami į ausį, nesideformuoja. Gali būti plaunami ir pakartotinai panaudojami.  Vienas dydis tinka daugumai žmonių. Triukšmo slopinimo ly..
2.80€
Be PVM:2.32€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)