Meniu
Prekių krepšelis

Tekstilinės pirštinės

Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės AMARA
Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės AMARA (120.4291) darbo pirštinės, pagamintos iš MacroSkin Pro® sintetinės odos, puikiai tinka montažiniams, kruopštumo reikalaujantiems darbams. Kombinuotos su elastiniu nailono audiniu. Puikiai „kvėpuoja“. Sušlapusi ir išdžiūvusi pirštinė nesukietėja. ..
3.10€
Be PVM:2.56€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės VELCRO AMARA
Itin tvirtos ir ilgaamžės aukščiausios kokybės VELCRO AMARA (120.4293) darbo pirštinės, pagamintos iš MacroSkin Pro® sintetinės odos, puikiai tinka montažiniams, kruopštumo reikalaujantiems darbams. Kombinuotos su elastiniu nailono audiniu. Puikiai „kvėpuoja“. Sušlapusi ir išdžiūvusi pirštinė nesuki..
3.50€
Be PVM:2.90€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RDZ
Darbinės pirštinės iš  medvilninio audinio. Tinkamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė, namų ūkyje. Medžiaga: medvilnė. Sudėtis: medvilnė Dydžiai: 10, 8 Standartas: turi CE ženklą Kiekis pakuotėje: 12 porų Kiekis dėžėje: 300 porų  ..
0.27€
Be PVM:0.22€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės HENAN
Labai tankaus mezgimo poliamidinės ir medvilninės pirštinės su PVC taškeliais ant delno. Pirštinių medžiagos sudėtis užtikrina maksimalų komfortą ir patvarumą. Puikiai priglunda prie rankos, elastingos. Pritaikytos darbui su slidžiu paviršiumi. Medžiaga: 50% poliamidas, 50% medvilnė. Sudėtis: 50%..
1.30€
Be PVM:1.08€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės DOUBLE DOTS
Ypač geros kokybės, storos megztos medvilninės  darbo pirštinės DOUBLE DOTS (110.0364). Su PVC taškeliais iš 2 pusių.  Ilgas rankogalis. Vienos poros pirštinės sujungtos tarpusavyje. Medžiaga: 100% medvilnės. Sudėtis: 100% medvilnė Dydžiai: 10 Standartas: EN388 (1131), CE ženklas ..
0.95€
Be PVM:0.79€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės 7002B, 450 g.
Darbinės pirštinės, 450 g/m2. Pirštinės iš medvilninio audinio su PVC taškais iš vienos pusės. Pirštinės gerai sukimba su liečiamu paviršiumi, yra patvarios, praktiškos.  Tinkamos darbui sausoje aplinkoje, kur reikalingas geras sukibimas su liečiamu paviršiumi.  Medžiaga: akrilanas, PVC ..
0.33€
Be PVM:0.28€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės 7002B, 700g.
Darbinės pirštinės, 700 g/m2. Pirštinės iš medvilninio audinio su PVC taškais iš vienos pusės. Pirštinės gerai sukimba su liečiamu paviršiumi, yra patvarios, praktiškos. Tinkamos darbui sausoje aplinkoje, kur reikalingas geras sukibimas su liečiamu paviršiumi. Medžiaga: akrilanas, PVC Sudėtis: ak..
0.40€
Be PVM:0.33€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RNYDO PLUS
Darbinės pirštinės su PVC taškais iš vienos pusės. Pirštinės gerai sukimba su liečiamu paviršiumi, yra itin patvarios, praktiškos, elastingos, puikiai priglunda prie rankų. Skalbiant, nesideformuoja. Naudojamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė: automobilių pramonė, statyba. Medžiaga:..
0.80€
Be PVM:0.67€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RDZO
Pirštinės pašiltintos, pagamintos iš storo trikotažo. Tinkamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė, namų ūkyje. Geresnei apsaugai nuo šalčio tinkamos naudoti po kitomis pirštinėmis. Medžiaga: medvilnė 100%. Sudėtis: medvilnė 100% Dydžiai: 10 Standartas: EN420, turi CE ženklą Kie..
1.15€
Be PVM:0.95€
Pirštinės pašiltintos RDZO FIN Pirštinės pašiltintos RDZO FIN
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RDZO FIN
Pašiltintos pirštinės be pirštų galų, pagamintos iš storo trikotažo. Pirštinės su atvirais pirštais tinka darbui su konstrukcijomis ir įvairioms priemonėms, kurios reikalauja didelio pirštų jautrumo. Tinkamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė, namų ūkyje. Geresnei apsaugai nuo šalčio ..
1.15€
Be PVM:0.95€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės 1021
Pašiltintos pirštinės su PVC taškais. Pirštinės iš medvilninio audinio su PVC taškais iš vienos pusės. Pirštinės gerai sukimba su liečiamu paviršiumi, yra patvarios, praktiškos. Tinkamos darbui sausoje aplinkoje, kur reikalingas geras sukibimas su liečiamu paviršiumi.  Medžiaga: medvilnė, polie..
1.50€
Be PVM:1.24€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RCROSS
Pirštinės megztos su PVC tinkleliu iš abiejų pusių. Puikiai priglunda prie rankų ir sukimba su slidžiu paviršiumi. Tinkamos dirbant sausoje aplinkoje, kur reikalingas geras sukibimas su liečiamu paviršiumi. Medžiaga: trikotažas, PVC. Sudėtis: trikotažas, PVC Dydžiai: 10 Standartas: EN388 (124x)..
1.30€
Be PVM:1.08€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RFLOWER
Apsauginės pirštinės, pagamintos iš nailono. Elastingos, patogios, lanksčios, puikiai priglunda prie rankų. Pakuotėje yra šešios poros  skirtingų spalvų ir dizaino pirštinių. Pirštines galima skalbti. Naudojamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė, namų ūkyje. Sudėtis: nailonas ..
0.75€
Be PVM:0.62€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)