Meniu
Prekių krepšelis

Guminės ir vienkartinės pirštinės

Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės CHEMSTAR
Aukštos kokybės darbo pirštinės CHEMSTAR (114.1000) apsaugo nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų ir mikroorganizmų. Geras pirštinių sukibimas tiek su sausais, tiek su šlapiais paviršiais. Tinkamos naudojimui maisto pramonėje. Medžiaga: nitrilas. Delnas: grublėtas, puikus sukibimas. Pamušalas: ..
2.90€
Be PVM:2.40€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės GOSFLOW
Natūralaus latekso ir kaučiuko guminės buitinės pirštinės, ilgos. Pirštinės su medvilniniu pūkeliu iš vidaus. Delno grublėtumas užtikrima kokybišką darbą su slidžiais paviršiais. Atsparios plovikliams, skalbikliams. Naudojamos buityje, maisto pramonėje, techniniuose darbuose. Sudėtis: lateksas, kau..
1.10€
Be PVM:0.91€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės ORINER
Apsauginės pirštinės, pagamintos iš gumos, 30 cm ilgio. Gerai sulaiko šlapius, slidžius daiktus. Pamušalas pagamintas iš aukštos kokybės flyso. Pirštinės elastingos, atsparios plyšimui. Pirštinės naudojamos žuvų apdirbimo, maisto pramonėje ar ūkyje. Sudėtis: guma Dydžiai: 10 Standartas: EN388 (..
6.00€
Be PVM:4.96€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RFROSE
Natūralaus kaučiuko guminės buitinės pirštinės, ilgos. Atsparios plovikliams, skalbikliams, patvarios, viduje yra medvilnės pluošto. Naudojamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė, namų ūkyje, valymo darbuose. Sandėliuojame S,M dydžius, kiti dydžiai pagal užsakymą. Sudėtis: kaučiukas/m..
0.60€
Be PVM:0.50€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RPCV 35
Apsauginės pirštinės, pagamintos iš PVC. Pirštinių išorė ir vidus - PVC. Pirštinės pailgintos, todėl apsaugo didelę rankos dalį. Pirštinės tvirtos, atsparios dilimui. Atsparios rūgštims, plovikliams, šarminėms medžiagoms. Sudėtis: PVC Dydžiai: 35 cm Standartas: EN388 (4121) ir  EN420, turi..
2.60€
Be PVM:2.15€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RPCV 60
Apsauginės pirštinės, pagamintos iš PVC. Pirštinių išorė ir vidus - PVC. Pirštinės pailgintos 60 cm ir apsaugo rankas virš alkūnių. Rankogaliai su guma, kuri puikiai apspaudžia ranką. Pirštinės tvirtos, atsparios dilimui. Atsparios rūgštims, plovikliams, šarminėms medžiagoms. Sudėtis: PVC Dydžia..
6.20€
Be PVM:5.13€
Vienkartinės pirštinės CHEMSTAR STRONG, nuo chemikalų Vienkartinės pirštinės CHEMSTAR STRONG, nuo chemikalų
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės CHEMSTAR STRONG
Itin storos ir ilgos aukščiausios kokybės vienkartinės nitrilinės darbo pirštinės CHEMSTAR STRONG (114.950) atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms. Be pudros. Pirštinės dvigubai storesnės lyginant su įprastinėmis vienkartinėmis pirštinėmis. Nesukelia alerginių reakcijų ir yra itin švelnios rankai...
18.15€
Be PVM:15.00€
Vienkartinės pirštinės RNITRIO Vienkartinės pirštinės RNITRIO
Laikinai neturime
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Pirštinės RNITRIO
Nitrilinės vienkartinės pirštinės. Dėžutė-100 vnt. Sudėtis: nitrilas Dydžiai: S-XL Standartas: EN420, EN374-3 ir EN455, turi CE ženklą Kiekis dėžėje: 10 dėžučių..
18.15€
Be PVM:15.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)