Guminės ir vienkartinės pirštinės

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Darbo pirštinės CHEMSTAR
  Aukštos kokybės darbo pirštinės CHEMSTAR (114.1000) apsaugo nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų ir mikroorganizmų. Geras pirštinių sukibimas tiek su sausais, tiek su šlapiais paviršiais. Tinkamos naudojimui maisto pramonėje. Medžiaga: nitrilas. Delnas: grublėtas, puikus sukibimas. Pamušalas: ..
  Kaina be PVM: 1.82€ 2.20€
 • Guminės pirštinės GOSFLOW
  Natūralaus latekso ir kaučiuko guminės buitinės pirštinės, ilgos. Pirštinės su medvilniniu pūkeliu iš vidaus. Delno grublėtumas užtikrima kokybišką darbą su slidžiais paviršiais. Atsparios plovikliams, skalbikliams. Naudojamos buityje, maisto pramonėje, techniniuose darbuose. Sudėtis: lateksas, k..
  Kaina be PVM: 0.91€ 1.10€
 • Guminės pirštinės ORINER
  Apsauginės pirštinės, pagamintos iš gumos, 30 cm ilgio. Gerai sulaiko šlapius, slidžius daiktus. Pamušalas pagamintas iš aukštos kokybės flyso. Pirštinės elastingos, atsparios plyšimui. Pirštinės naudojamos žuvų apdirbimo, maisto pramonėje ar ūkyje. Sudėtis: guma Dydžiai: 10 Standartas: EN388 (..
  Kaina be PVM: 4.55€ 5.50€
 • Guminės pirštinės RFROSE
  Natūralaus kaučiuko guminės buitinės pirštinės, ilgos. Atsparios plovikliams, skalbikliams, patvarios, viduje yra medvilnės pluošto. Naudojamos, kur yra nedidelė mechaninių sužalojimų tikimybė, namų ūkyje, valymo darbuose. Sandėliuojame S,M dydžius, kiti dydžiai pagal užsakymą. Sudėtis: kaučiukas..
  Kaina be PVM: 0.50€ 0.60€
 • Pirštinės RPCV 35 cm
  Apsauginės pirštinės, pagamintos iš PVC. Pirštinių išorė ir vidus - PVC. Pirštinės pailgintos, todėl apsaugo didelę rankos dalį. Pirštinės tvirtos, atsparios dilimui. Atsparios rūgštims, plovikliams, šarminėms medžiagoms. Sudėtis: PVC Dydžiai: 35 cm Standartas: EN388 (4121) ir  EN420, turi..
  Kaina be PVM: 1.74€ 2.10€
 • Pirštinės RPCV 60 cm
  Apsauginės pirštinės, pagamintos iš PVC. Pirštinių išorė ir vidus - PVC. Pirštinės pailgintos 60 cm ir apsaugo rankas virš alkūnių. Rankogaliai su guma, kuri puikiai apspaudžia ranką. Pirštinės tvirtos, atsparios dilimui. Atsparios rūgštims, plovikliams, šarminėms medžiagoms. Sudėtis: PVC Dydžia..
  Kaina be PVM: 4.55€ 5.50€