Sandalai

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Darbiniai sandalai 304 SB
  Sandalai iš verstos jaučio odos, segami „velcro“ juosta. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventiliacijai. Pirštus apsauganti plieninė noselė. Pamušalas iš antibakterinės medžiagos. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, atsparus benzinui ir aliejams, turi anti slydimo savybių. Apsaugos klasė ..
  Kaina be PVM: 17.38€ 21.03€
 • Darbiniai sandalai 310 S1
  Batai iš  verstos jaučio odos su tekstiliniu tinkleliu, plieninė apsaugine nosele. Energijos absorbacija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus naftos produktams ir aliejams, turi antipraslydimo savybių. Batviršis turi plačias skylutes oro ventiliaci..
  Kaina be PVM: 24.80€ 30.00€
 • Darbiniai sandalai 315 S1
  Batai iš  verstos jaučio odos, plieninė apsauginė noselė. Energijos absorbacija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus rūgštims ir aliejams, turi anti praslydimo savybių. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventelecijai. Pamušalas iš antibakterinės med..
  Kaina be PVM: 23.14€ 28.00€
 • Darbiniai sandalai 301 S1
  Sandalai iš natūralios jaučio odos, segami „velcro“ juosta. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventiliacijai. Pirštus apsauganti plieninė noselė. Pamušalas iš antibakterinės medžiagos. Energijos absorbcija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus rūgštims ir..
  Kaina be PVM: 18.83€ 22.78€
 • Darbiniai sandalai BCA S1P SRC
  Sandalai iš lygios natūralios odos, segami „velcro“ juosta. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventiliacijai. Pirštus apsauganti plastikinė noselė. Energijos absorbcija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, atsparus rūgštims ir aliejams. Speciali guma užtikrina batų patvarumą i..
  Kaina be PVM: 28.10€ 34.00€
 • Darbiniai sandalai PRESLEY S1P
  Sandalai nabuko. Batraiščių sagutės - nailono sistema. Sugeriantis ir išgarinantis drėgmę su ventiliuojamu ir greitai džiūvančiu tinkleliu pamušalas. Padas - aukščiausio tankumo trinčiai, dviejų sluoksnių PU, raštuotas, antistatinis. Atsparus riebalams, naftos produktams, turi anti praslydimo savybi..
  Kaina be PVM: 33.00€ 39.93€