Meniu
Prekių krepšelis

Sandalai

Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai 304
Sandalai iš verstos jaučio odos, segami „velcro“ juosta. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventiliacijai. Pirštus apsauganti plieninė noselė. Pamušalas iš antibakterinės medžiagos. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, atsparus benzinui ir aliejams, turi anti slydimo savybių. Apsaugos klasė ..
15.50€ 21.03€
Be PVM:12.81€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Darbiniai sandalai 307
Batai iš verstos jaučio odos, antistatiniai. Energijos absorbacija kulno srityje. Plieninė apsauginė noselė. Padas iš specialios gumos. Guminis padas užtikrina batų patvarumą ir lankstumą. Padas atsparus slydimui, rūgštims ir aliejams. Apsaugos klasė - S1. Spalvos: juoda.Sudėtis: versta odaApsaugos ..
24.00€ 33.00€
Be PVM:19.84€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai 310
Batai iš  verstos jaučio odos su tekstiliniu tinkleliu, plieninė apsaugine nosele. Energijos absorbacija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus naftos produktams ir aliejams, turi antipraslydimo savybių. Batviršis turi plačias skylutes oro ventiliaci..
22.00€ 30.00€
Be PVM:18.18€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai 315
Batai iš  verstos jaučio odos, plieninė apsauginė noselė. Energijos absorbacija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus rūgštims ir aliejams, turi anti praslydimo savybių. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventelecijai. Pamušalas iš antibakterinės med..
28.00€
Be PVM:23.14€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai 301
Sandalai iš natūralios jaučio odos, segami „velcro“ juosta. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventiliacijai. Pirštus apsauganti plieninė noselė. Pamušalas iš antibakterinės medžiagos. Energijos absorbcija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus rūgštims ir..
15.00€ 22.78€
Be PVM:12.40€
Darbiniai sandalai BCA S1P SRC Darbiniai sandalai BCA S1P SRC
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai BCA
Sandalai iš lygios natūralios odos, segami „velcro“ juosta. Batviršis turi papildomas skylutes oro ventiliacijai. Pirštus apsauganti plastikinė noselė. Energijos absorbcija kulno srityje. Padas pagamintas iš dviejų sluoksnių PU, atsparus rūgštims ir aliejams. Speciali guma užtikrina batų patvarumą i..
34.00€
Be PVM:28.10€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai PRESLEY S1P
Sandalai nabuko. Batraiščių sagutės - nailono sistema. Sugeriantis ir išgarinantis drėgmę su ventiliuojamu ir greitai džiūvančiu tinkleliu pamušalas. Padas - aukščiausio tankumo trinčiai, dviejų sluoksnių PU, raštuotas, antistatinis. Atsparus riebalams, naftos produktams, turi anti praslydimo savybi..
39.93€
Be PVM:33.00€
Darbiniai sandalai FORZA S1P SRC EDS Darbiniai sandalai FORZA S1P SRC EDS
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Sandalai FORZA
Batų viršus iš labai tvirtos CORDURA medžiagos. CORDURA audinys pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, atsparumu trinčiai ir plyšimams, taip pat drėgmei (impregnuotas). Batų priekinė dalis sustiprinta, specialiai apdirbta, trinčiai atsparia medžiaga.  Išimamas minkštas vidpadis. Padas - aukščiausio ..
56.00€
Be PVM:46.28€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)