Meniu
Prekių krepšelis

Priedai

Modelis: DAAQUASTO200
Preparatas naudojamas hidrofobizuojant (impregnavimas) odą ir tekstilę. Universalus - tinka visų tipų paviršiams. Padengtas paviršius tampa atsparus purvo dėmėms, vandeniui, druskoms. Medžiaga išlaiko pralaidumą orui. Lengva naudoti. Purkšti ant švarių ir išvalytų paviršių. Puikiai tinka avalynei, d..
10.00€
Be PVM:8.27€
Modelis: DAACTIVE
Universalios sportinio stiliaus kojinės. Kojinės pagamintos iš minkštos ir malonios liesti medvilnės, užtikrinančios odos vėdinimą ir kvėpavimą. Kojinės skirtos visiems, kuriems rūpi kojų komfortas ir gaivumas darbe ir kiekvieną dieną. Kojinės yra patogaus ilgio – šiek tiek aukščiau kulkšnies. Puiki..
3.00€
Be PVM:2.48€
Modelis: DABEEFRESHLO
Ergonomiški batų vidpadžiai iš BEEFRESH linijos. Vidpadžiai ergonomiškai išformuoti, siekiant prisitaikyti prie kelties formos suteikiant papildomą atramą. Vidpadžiai LOW – puikiai tinka pėdoms su aukštu skliauto išlinkimu. Vidpadžiai pagaminti iš EVA putų, todėl labai lengvi ir minkšti. Padengti ne..
2.50€
Be PVM:2.07€
Vidpadžiai BEEFRESH MEDIUM Vidpadžiai BEEFRESH MEDIUM
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Modelis: DABEEFRESHME
Ergonomiški batų vidpadžiai iš BEEFRESH linijos. Vidpadžiai ergonomiškai išformuoti, siekiant prisitaikyti prie kelties formos suteikiant papildomą atramą. Vidpadžiai MEDIUM – puikiai tinka neutralioms pėdoms. Iš EVA putų pagaminti vidpadžiai pasižymi ypatingu minkštumu ir amortizacija. Anatomiškai ..
3.50€
Be PVM:2.89€
Modelis: DABEEFRESHHI
Ergonomiški batų vidpadžiai iš BEEFRESH linijos. Vidpadžiai ergonomiškai išformuoti, siekiant prisitaikyti prie kelties formos suteikiant papildomą atramą. HIGH – puikiai tinka plokščioms pėdoms. Iš EVA putų pagaminti vidpadžiai pasižymi ypatingu minkštumu ir amortizacija. Anatomiškai suformuoti vid..
4.50€
Be PVM:3.72€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)