Auliniai batai

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Darbiniai batai FIRST HI S3 SRC
  Labai lengvi ir patogūs darbo batai. Nubuko odos batviršis. Batų priekinė ir galinė dalys sustiprinos, specialiai apdirbta, trinčiai atsparia guma. Išimamas minkštas vidpadis. Tvirtas, tekstilinis (3 sluoksnių kvėpuojantis) pamušalas. Padas - dviejų poliuretano sluoksnių PU/PU, lankstus, mikštas, su..
  Kaina be PVM: 61.98€ 75.00€
 • Darbiniai batai su auliuku 0815 S3
  Natūralios odos batai su auliuku. Energijos absorbavimas kulno srityje. Padas dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus slydimui, rūgštims ir aliejams. Padas apsaugotas neperduriamu plieniniu intarpu. Plieninė apsauginė noselė. Pamušalas pagamintas iš laidaus orui audinio OXFORD. Dėl šių savybių p..
  Kaina be PVM: 30.58€ 37.00€
 • Darbiniai batai su auliuku 8058 S1
  Itin lengvi natūralios, impregnuotos, Nabuko odos batai su auliuku. Energijos absorbavimas kulno srityje. Padas dviejų sluoksnių PU, antistatinis, atsparus slydimui, rūgštims ir aliejams. Pirštai apsaugoti plastiko mišinio apsaugine nosele. Pamušalas pagamintas iš laidaus orui audinio OXFORD. Dėl ši..
  Kaina be PVM: 28.93€ 35.00€
 • Darbiniai batai su auliuku DICKIES FD23310 S3 WR HRO SRA
  Natūralios itin kokybiškos odos batai su auliuku, nepralaidūs vandeniui. Išskirtinis darbo ir saugos garantas. Padas tvirtas, atsparus aliejams, tepalams, karščiui iki 300°C, slydimui, pradūrimams. HRO padas yra itin ilgaamžis, todėl puikiai tinka dirbant ekstremaliomis darbo sąlygomis, elastingas, ..
  Kaina be PVM: 45.46€ 55.00€ 72.60€
 • Darbiniai batai su auliuku DICKIES FD9210 SBP HRO SRC
  Natūralios itin kokybiškos Nubuko odos batai su auliuku. Paminkštintas bato liežuvėlis ir viršutinė aulo dalis. Išskirtinis darbo ir saugos garantas. Padas yra iš nitrilo gumos, papildomai apsiūtas tvirtu siūlu. Padas tvirtas, atsparus aliejams, tepalams, karščiui iki 300°C, slydimui, pradūrimams. O..
  Kaina be PVM: 45.46€ 55.00€ 80.22€
 • Darbiniai batai BRR SB
  Odiniai darbo batai. Pirštus apsauganti plieninė noselė. Energijos absorbcija kulno srityje. Padas pagamintas iš dvigubo poliuretano sluoksnio, antistatinis, atsparus naftos produktams ir rūgštims. Apsaugos klasė – SB. Sandėliuojame nuo 40 d. iki 52 d. Pagal užsakymą nuo 36 d. iki 39 d. Sudėtis: ..
  Kaina be PVM: 17.38€ 21.03€