Kostiumai

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Darbinis kostiumas (švarkas ir kelnės) GPRO CANVAS
  Kelnės - juosmens šonuose įtvirtintos “paslėptos” tekstilinės gumos, kurios leis vartotojui jaustis komfortiškai. Kilpos iš juodo audinio diržui. Kelnių šonuose dvi gilios kišenės. Kairėje pusėje kišenė užsegama lipuku su kišenėmis rašikliams bei žymekliams. Viena kišenė kelnių užpakalinėje pusėje. ..
  Kaina be PVM: 37.36€ 45.21€
 • Darbinis kostiumas (švarkas ir puskombinezonis) GPRO CANVAS
  Puskombinezonis - krūtinės kišenė užsegama aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku, su gamintojo siūloma vieta logotipui. Taip pat lipuku užsegama kišenė telefonui. Puskombinezonio kairėje pusėje kišenė užsegama lipuku su kišenėmis rašikliams bei žymekliams. Taip pat kišenės puskombinezonio šonuose..
  Kaina be PVM: 39.10€ 47.31€
 • Darbo kostiumas MECHANIC, pilkas
  Darbo kostiumas (švarkas su puskombinezoniu). Kostiumo medžiaga teflonizuota, todėl atspari tepalams ir riebalams. Švarkas užsegamas sagomis, sagos dengtos atvartu. Dvi viršutinės kišenės sutvirtintos dvigubu audiniu  ir segamos lipukais. Puskombinezonio krūtinės kišenė taip pat sutvirtinta dvi..
  Kaina be PVM: 22.31€ 27.00€
 • Darbo kostiumas MECHANIC, tamsiai mėlynas
  Darbo kostiumas (švarkas ir puskombinezonis). Kostiumo medžiaga teflonizuota, todėl atspari tepalams ir riebalams. Švarkas užsegamas sagomis, kurias dengia atvartas. Dvi viršutinės kišenės sutvirtintos dvigubu audiniu  ir segamos lipukais. Puskombinezonio krūtinės kišenė taip pat sutvirtinta dv..
  Kaina be PVM: 22.31€ 27.00€
 • Darbo kostiumas PRESTIGE, juodas
  Darbo kostiumas (švarkas ir puskombinezonis).  Kostiumo medžiaga teflonizuota, todėl atspari tepalams ir riebalams. Pagamintas iš laidaus orui poliesterio OXFORD, labiausiai besitrinančios kostiumo dalys papildomai sutvirtintos, visos pagrindinės siūlės sustiprintos triguba siūle, kostiumas tur..
  Kaina be PVM: 43.44€ 52.57€
 • Darbo kostiumas PRESTIGE, pilkas
  Darbo kostiumas (švarkas su puskombinezoniu). Kostiumo audinys teflonizuotas, todėl atsparus tepalams ir riebalams. Pagamintas iš laidaus orui poliesterio OXFORD, labiausiai besitrinančios kostiumo dalys papildomai sutvirtintos, visos pagrindinės siūlės sustiprintos triguba siūle, kostiumas turi dau..
  Kaina be PVM: 43.44€ 52.57€