Meniu
Prekių krepšelis

Kita

Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai IRWIN ALL-TERRAIN
IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, pagalvėlė iš putos suteikia komforto, neslidus paviršius. Skirti visiems darbams vykdomiems..
24.00€
Be PVM:19.84€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai IRWIN I-GEL
IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, užpildyti geliu prisitaikančiu prie kelio formos, neslidus paviršius. Pritaikyti apsaugoti ..
45.00€
Be PVM:37.19€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai IRWIN SWIVEL-FLEX
IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, paviršius padengtas guma ir minkštu parolonu. Skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus..
20.00€
Be PVM:16.53€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai PVR
Įkišami antkeliai, pagaminti iš 100% polietileno. Dėvimi įkišant į specialias kelnių ar puskombinezonių kišenes antkeliams. Galima apkirpti per tam skirtas juostas, jei antkeliai netelpa. Šie antkeliai skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus. Nenaudokite ant įkaitusio paviršiaus, taip pat ten,..
3.85€
Be PVM:3.19€
Antkeliai ONYB Antkeliai ONYB
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai ONYB
Antkeliai juodos spalvos su geltonos spalvos plastiko viršumi. Du dirželiai su Velcro užsegimu. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėjimo kelių srityje. Minkštos ir patogios antkelių pagalvėlės. Dydis: universalus Spalva: juoda Sta..
5.50€
Be PVM:4.55€
Antkeliai ONSTONE Antkeliai ONSTONE
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai ONSTONE
Apsauginis antkelių viršus iš plastiko, pripildyto geliu, patogiam, komfortiškam nešiojimui. Dirželis su „Velcro" užsegimu. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėjimo kelių srityje. Minkštos ir patogios antkelių pagalvėlės. Tinka darbui ..
14.00€
Be PVM:11.57€
Antkeliai ONTOP Antkeliai ONTOP
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Antkeliai ONTOP
Apsauginis antkelių viršus iš plastiko, pripildyto geliu, patogiam, komfortiškam nešiojimui. Platus Velcro užsegimas. Papildomas dirželis plastikine sagtimi neleidžia antkeliui sukinėtis, nukristi. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėj..
15.00€
Be PVM:12.40€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Diržas HARD WEAR
Diržas HARD WEAR su metaline sagtimi. Reguliuojamas ilgis. Medžiaga: 80% poliesteris, 20%  medvilnė. Spalva: juoda. Ilgis: reguliuojamas (maksimalus – 125 cm). Plotis: 3,8 cm...
12.00€
Be PVM:9.92€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Diržas TORNAB-DOUBLE
Diržas įrankiams su kišenėmis. 10 kišenių įrankiams: dvi didelės ir septynios mažos. Papildoma kišenė tarp dviejų didelių, skirta vinims susidėti. Du metaliniai laikikliai...
14.00€
Be PVM:11.57€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: Petnešos REF701
Elastinis šviesą atspindintis kūną juosiantis diržas REF701 užsegamas plastikine sagtimi. Elastinės diržo savybės leidžia jį lengvai pritaikyti ir nešioti ant įvairių rūbų. Reguliuojamas ilgis ir plotis. Medžiaga: poliesteris (4 cm. pločio juosta, 1,3 cm atšvaitinė juosta). Spalva: geltona. Audinio..
11.00€
Be PVM:9.09€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)