Meniu
Prekių krepšelis

Kita

Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTK3831
IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, pagalvėlė iš putos suteikia komforto, neslidus paviršius. Skirti visiems darbams vykdomiems..
33.00€
Be PVM:27.27€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTK3830
IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, užpildyti geliu prisitaikančiu prie kelio formos, neslidus paviršius. Pritaikyti apsaugoti ..
47.00€
Be PVM:38.84€
Antkeliai IRWIN SWIVEL-FLEX (3832)
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTK3832
IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, paviršius padengtas guma ir minkštu parolonu. Skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus..
22.00€
Be PVM:18.18€
Modelis: RACLIPS
Laikiklis pirštinėms bei smulkioms darbo priemonėms (plastmasinis). Laikiklis segamas prie kelnių, šortų, puskombinezonio kilpos diržui (galimi ir kiti segimo variantai). Tai puikus būdas turėti visada šalia ir nepamesti pirštinių bei kitų smulkių darbo premonių. Prisegtos pirštinės gerai vėdinasi i..
1.50€
Be PVM:1.24€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTKEVAJ
Įkišami antkeliai, pagaminti iš 100% polietileno. Dėvimi įkišant į specialias kelnių ar puskombinezonių kišenes antkeliams. Galima apkirpti per tam skirtas juostas, jei antkeliai netelpa. Šie antkeliai skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus. Nenaudokite ant įkaitusio paviršiaus, taip pat ten,..
7.00€
Be PVM:5.79€
Antkeliai ONYB
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTKONYB
Antkeliai juodos spalvos su geltonos spalvos plastiko viršumi. Du dirželiai su Velcro užsegimu. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėjimo kelių srityje. Minkštos ir patogios antkelių pagalvėlės. Dydis: universalus Spalva: juoda Sta..
7.00€
Be PVM:5.79€
Antkeliai ONSTONE
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTKONSTONE
Apsauginis antkelių viršus iš plastiko, pripildyto geliu, patogiam, komfortiškam nešiojimui. Dirželis su „Velcro" užsegimu. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėjimo kelių srityje. Minkštos ir patogios antkelių pagalvėlės. Tinka darbui ..
19.00€
Be PVM:15.70€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: ANTKONTOP
Apsauginis antkelių viršus iš plastiko, pripildyto geliu, patogiam, komfortiškam nešiojimui. Platus Velcro užsegimas. Papildomas dirželis plastikine sagtimi neleidžia antkeliui sukinėtis, nukristi. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėj..
20.00€
Be PVM:16.53€
Diržas HARD WEAR MC4956 Z9
Pagal užsakymą (iki 14d.d.)
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: DIRMC4956Z9
Diržas HARD WEAR su metaline sagtimi. Reguliuojamas ilgis. Medžiaga: 80% poliesteris, 20%  medvilnė. Spalva: juoda. Ilgis: reguliuojamas (maksimalus – 125 cm). Plotis: 3,8 cm...
12.00€
Be PVM:9.92€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: DIRTORNABDOU
Diržas įrankiams su kišenėmis. 10 kišenių įrankiams: dvi didelės ir septynios mažos. Papildoma kišenė tarp dviejų didelių, skirta vinims susidėti. Du metaliniai laikikliai...
20.00€
Be PVM:16.53€
Modelis: DIRBRACESJ
Elastingi dirželiai suteikia visišką komfortą ir optimalų kūno judesių pritaikymą. Tinka visų tipų kelnėms. Galimybė reguliuoti petnešų ilgį. Stiprūs segtukai. Elastinis audinys. 3,5 cm pločio petnešų juosta. Vienas universalus dydis. Ilgis apie 120 cm. Spalva: juoda.   ..
11.00€
Be PVM:9.09€
Modelis: DIRSZELKIJ
Elastingi dirželiai suteikia visišką komfortą ir optimalų kūno judesių pritaikymą. Tinka visų tipų kelnėms. Galimybė reguliuoti petnešų ilgį. Stiprūs plieniniai nikeliuoti segtukai. Prisiūtas elementas iš natūralios odos. Elastinis audinys. 5 cm pločio petnešų juosta. Vienas universalus dydis. Ilgis..
12.00€
Be PVM:9.92€
Gamintojas: Apranga darbui Modelis: DIRREF701G
Elastinis šviesą atspindintis kūną juosiantis diržas REF701 užsegamas plastikine sagtimi. Elastinės diržo savybės leidžia jį lengvai pritaikyti ir nešioti ant įvairių rūbų. Reguliuojamas ilgis ir plotis. Medžiaga: poliesteris (4 cm. pločio juosta, 1,3 cm atšvaitinė juosta). Spalva: geltona. Audin..
11.00€
Be PVM:9.09€
Modelis: GABANDJ
Besiūlė ir lanksti, garantuojanti dėvėjimo komfortą, kaklo mova. Gali būti naudojama kaip kepurė ar šalikas. Puikiai tinka bėgimui, važinėjimui dviračiu ir bet kokiai veiklai lauke. Apsaugo nuo vėjo ir saulės. Dydis: universalus. Matmenys: apimtis 50 cm, ilgis 50 cm. Sudėtis: 100% poliesteris. Spalv..
2.00€
Be PVM:1.65€
Modelis: GABANDKA
Besiūlė ir lanksti, garantuojanti dėvėjimo komfortą, kaklo mova. Gali būti naudojama kaip kepurė ar šalikas. Puikiai tinka bėgimui, važinėjimui dviračiu ir bet kokiai veiklai lauke. Apsaugo nuo vėjo ir saulės. Dydis: universalus. Matmenys: apimtis 50 cm, ilgis 50 cm. Sudėtis: 100% poliesteris. Spalv..
2.00€
Be PVM:1.65€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)