Kita

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Antkeliai IRWIN ALL-TERRAIN (3831)
  IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, pagalvėlė iš putos suteikia komforto, neslidus paviršius. Skirti visiems darbams vykdomiems..
  Kaina be PVM: 15.29€ 18.50€
 • Antkeliai IRWIN I-GEL (3830)
  IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, užpildyti geliu prisitaikančiu prie kelio formos, neslidus paviršius. Pritaikyti apsaugoti ..
  Kaina be PVM: 33.06€ 40.00€
 • Antkeliai IRWIN SWIVEL-FLEX (3832)
  IRWIN antkeliai. Išgaubta kepurėlė užtikrina patogią apsaugą ir pasisukimo galimybę nesikeliant nuo žemės. Patogios neopreno juostelės nevargina kojų ir suteikia galimybę ilgam darbui. Labai minkšti, patogūs, paviršius padengtas guma ir minkštu parolonu. Skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus..
  Kaina be PVM: 11.99€ 14.50€
 • Antkeliai PVR
  Įkišami antkeliai, pagaminti iš 100% polietileno. Dėvimi įkišant į specialias kelnių ar puskombinezonių kišenes antkeliams. Galima apkirpti per tam skirtas juostas, jei antkeliai netelpa. Šie antkeliai skirti visiems darbams vykdomiems atsiklaupus. Nenaudokite ant įkaitusio paviršiaus, taip pat ten,..
  Kaina be PVM: 3.19€ 3.85€
 • Antkeliai ONYB
  Antkeliai juodos spalvos su geltonos spalvos plastiko viršumi. Du dirželiai su Velcro užsegimu. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėjimo kelių srityje. Minkštos ir patogios antkelių pagalvėlės. Dydis: universalus Spalva: juoda Sta..
  Kaina be PVM: 3.48€ 4.21€
 • Antkeliai ONSTONE
  Apsauginis antkelių viršus iš plastiko, pripildyto geliu, patogiam, komfortiškam nešiojimui. Dirželis su „Velcro" užsegimu. Nešiojami ant rūbų viršaus, todėl apsaugo ne tik kelius nuo smūgių, bet ir kelnes nuo greito nusidėvėjimo kelių srityje. Minkštos ir patogios antkelių pagalvėlės. Tinka darbui ..
  Kaina be PVM: 10.75€ 13.00€