Drabužiai nuo lietaus

Rūšiuoti:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Kostiumas nuo lietaus KPL
  Kostiumas nuo lietaus su gobtuvu (kelnės ir striukė). Striukė su užtrauktuku, dvi kišenės. Kelnių juosmuo elastingas, klešnių apačioje reguliuojamas plotis. Gerai apsaugo nuo vandens ir vėjo. Sudėtis: 30% PVC, 70% poliesteris. Spalvos: tamsi žalia, tamsi mėlyna. Audinio sudėtis: 70% PVC, 30% poli..
  Kaina be PVM: 8.68€ 10.50€
 • Kostiumas nuo lietaus KPLHELO
  Kostiumas nuo lietaus su gobtuvu (kelnės ir striukė). Atšvaitinės juostos ant krūtinės, nugaros, kojų. Striukė su užtrauktuku apsaugotu nuo lietaus ir vėjo, dvi kišenės, reguliuojamos rankovės, o pažastų ventiliacija užtikrina būtiną oro cirkuliaciją. Kelnių juosmuo ir kojų plotis reguliuojami, sute..
  Kaina be PVM: 16.53€ 20.00€
 • Kostiumas nuo lietaus KPLPU
  Kostiumas nuo lietaus su gobtuvu (kelnės ir striukė). Striukėje dvi didelės kišenės su spaudėmis. Rankogaliai rankovių viduje apsaugo nuo vandens patekimo. Vėdinimo sistema leidžia cirkuliuoti orui ir padeda išvengti prakaitavimo. Kelnių plotis reguliuojamas ties juosmeniu ir apačioje. Poliuretanas ..
  Kaina be PVM: 25.62€ 31.00€
 • Lietpaltis PPD
  Lietpaltis su gobtuvu. Užtrauktukas, papildomas įtaisas su spaudėmis. Dvi išorinės kišenės. Rankogaliai apsaugoti nuo vėjo. Ventiliacijos sistema nugaroje. Sudėtis: 70% PVC, 30% poliesteris. Spalvos: tamsi žalia. Audinio sudėtis: 70% PVC, 30% poliesteris Spalva: tamsi žalia Dydžiai: L-XXXL Sta..
  Kaina be PVM: 4.96€ 6.00€
 • Lietpaltis PPDPU
  Lietpaltis su gobtuvu. Poliuretanas užtikrina puikią apsaugą nuo lietaus. Rankogaliai rankovių viduje apsaugo nuo vandens patekimo. Vėdinimo sistema leidžia cirkuliuoti orui ir padeda išvengti prakaitavimo. Dvi didelės kišenės su spaudėmis. Lankstus ir atsparus tempimui, neriboja judėjimo. Sudėtis: ..
  Kaina be PVM: 21.49€ 26.00€
 • Lietpaltis PPF
  Lietpaltis su galvos gobtuvu. Rankogaliai su guma, rankogalių ilgis 81 cm. Rengiamas per galvą, be užsegimo. Spalvos: mėlyna. Sudėtis: 100 % polietilenas Spalva: mėlyna Dydžiai: 78x130, universalus Standartas: EN340,  turi CE ženklą ..
  Kaina be PVM: 0.83€ 1.00€